A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

Start Nord-Vag.pl


Nord Vag
Powietrzna Bora Nord-Vag
dodano: 2011-08-01 15:12:04 :: przez idgray
Powietrzna Bora Nord-Vag

Z lekkim poślizgiem prezentujemy Bore w kombi Kuby. Jej premiera miała miejsce na Vag Event 2011 gdzie nawet sam właściciel widział ją po raz pierwszy na zestawie pneumatycznego zawieszenia. Z tego samego zlotu przywiózł od razu wyróżnienie w klasie Bora. Polerowane Startechy w 18 calach, 2 kompresory Viair 480, 8 zaworów 1/2 cala, pilot do sterowania 9 przyciskowy, baniaki na powietrze i przepis na dobre vw gotowe. Kuba znany ze zmiany swoich samochodów jak t-shirtów w upalne dni, twierdzi że tym razem przygoda z jego kombiakiem potrwa trochę dłużej i że to nie koniec zmian w Borze. Trzymamy kciuki i mamy nadzieję, że dobre kombi zagości na dłużej w naszych szeregach.

 

Zapraszamy do galerii przegotowanej przez samego właściciela:

 

http://www.nord-vag.pl/index.php/pl/4/show/30 

 

 Vag Event 2011
dodano: 2011-07-15 14:28:11 :: przez idgray
Vag Event 2011

No i Vag Event już za nami. Mimo niesprzyjającej aury zlot bardzo udany. Światowy poziom aut oraz atmosfera tworzą ten zlot niepowtarzalnym. Coraz więcej aut z zagranic między innymi z Czech, Niemiec, Francji i coraz więcej aut z serii new wave. Cieszy fakt że poziomo aut z roku na rok jest coraz wyższy i coraz więcej aut zjawia się na placu mim tego że plac zlotu został pomniejszony. Liczba aut oscylowała w granicach 250 sztuk i to chyba już max tego co można pomieścić na placu MCT. Tym bardziej cieszy fakt, że aż 3 aut z Nord-Vag zostały wyróżnione. I tak Przemek dostał nagrodę TOP 3 Golf 1, Kuba TOP 3 Bora oraz 3 miejsce w bitwach powietrznych i Poncek So Fresh za coś świeżego i nowego. Gratulujemy chłopakom! Gratulujemy również Stefanowi, którego wyróżniliśmy nagrodą w kategori The Best Engine Bay. Jego komora z silnikiem VR6 przypadła na najbardziej do gustu więc nagrodziliśmy go pucharem z turbiną oraz pamiątkowym T-Shirtem.

 

Zapraszamy do galerii zdjęć przygotowanej przez Kubę:

http://www.nord-vag.pl/index.php/pl/3/view/18

 Poncek już na Evencie
dodano: 2011-07-01 19:13:36 :: przez idgray
Poncek już na Evencie

W końcu nadeszła długo oczekiwana data 01.07.2011! Vag Event czas zacząć bez dwóch zdań najlepsza impreza grupy vag wystartowała! Jak pierwszy zjawił się na niej Poncek z Kubą i Szczypiorem zaraz za nimi Przemek tym razem z jedynką na lawecie. Reszta ekipy dołączy jutro! Do zabaczenie!

 

 

 

 

 

 Nowy numer volXzone, a w nim nasze A2
dodano: 2011-06-24 19:39:10 :: przez idgray
Nowy numer volXzone, a w nim nasze A2

Dziś w sieci pojawił się nowy numer e-zine volXzone nr 9. W tym numerze znajdziemy relacje z kilku ciekawych zlotów w których uczestniczyliśmy
oraz dobre projekty w których natkniemy się na Audi A2 Poncka!!!

Zapraszamy do lektury!!!

 

 


Nowy numer volXzon dostępny pod adresem:

http://www.vwzone.pl/LINKIII/strona/Magazyn/volXzoneEzine9.pdf

 pierwsza«1011121314»ostatnia