A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

Start Nord-Vag.pl


Nord Vag
1. Platz In Der Golf II / Jetta Wertung
dodano: 2011-09-05 12:44:02 :: przez idgray
1. Platz In Der Golf II / Jetta Wertung

W ostatni weekend wybraliśmy się na ostsee treffen do Usedom. Niestety nie udało się zebrać kompletu Nord-Vag ale grupę reprezentowali Kkkuba i Bora, Szymon i MK1 oraz Rejden i Jetta Coupe. Ten ostatni z wymienionych został najbardziej doceniony przez niemieckich jury, którzy przyznali mu pierwsze miejsce w klasie golf 2 / jetta. Dziękujemy Ponckowi za prezentację jetty pod sceną oraz polepszenie stosunków Polsko - Niemieckich :) Rejdenowi gratulujemy i czekamy na foto relację Kuby ze zlotu.

 


 Ostsee treffen auf Usedom
dodano: 2011-09-01 20:54:31 :: przez pczerniej
Ostsee treffen auf Usedom

W ten weekend odbędzie się jeden z ostatnich zlotów w naszym rejonie w oddalonym o ok 40 km od Polskiej granicy Usedom. Bajeczne położenie miejscowości sprawia, że impreza jest bardzo klimatyczna, wieczorne tańce w namiocie czy nocne ognisko ze znajomymi zapadają w pamięć dlatego i tym razem nasza ekipa zagości na tym zlocie. Będziemy twardo walczyć z konkuręcją sąsiadów o nagrody i godnie reprezentować nasz kraj. 

 

Do zobaczenia w ten weekend w Usedom ! 

 2 Cultstyle.pl
dodano: 2011-08-22 21:12:02 :: przez pczerniej
2 Cultstyle.pl

W miniony weekend gościliśmy w Wilczy Laskach na jednym z najbardziej oczekiwanych zlotów, drugiej edycji CultstylePogoda jak i frekwencja dopisała, zjechały się liczne auta różnych marek z całej Polski. Piątkowa integracja w namiocie przy disco toczyła się do białego rana, a sobotnie wyścigi na 1/4 mili były bardzo emocjonujące. Podczas imprezy wręczyliśmy nagrodę BEST VAG sygnowaną naszym logo, która trafiła do Praks-a posiadacza pięknego, szybkiego Corrado VR6 z kompresorem. Organizatorzy również docenili nasze auta, Kuba otrzymał nagrodę Best Air Ride Car, a Przemek Best VW oraz pierwsze miejsce w WojniePP w kategorii ClassicMamy nadzieję, że zlot wejdzie na stałe w kalendarium imprez i za rok znowu się spotkamy !!

 

Zapraszamy do galerii zdjęć przygotowanej przez nadwornego fotografa Kubę :

 

http://www.nord-vag.pl/index.php/pl/3/view/19


 


2 Cultstyle.pl Wilcze Laski już w ten weekend !!!
dodano: 2011-08-10 17:13:20 :: przez pczerniej
2 Cultstyle.pl Wilcze Laski już w ten weekend !!!

To już w ten weekend w Wilczych Laskach odbędzie się 2 Zlot Cultstyle.pl, na którym swoją obecność zapowiedziało wiele ekip z całej Polski w tym również i nasza. Impreza zaczyna się już w piątek o 15.00 . Podczas zlotu odbędzie się wiele konkursów, oraz kolejna eliminacja do WojnyPP, gdzie  na pewno będzie zażarta rywalizacja o trofea i punkty do klasyfikacji generalnej, wyścigi na 1/4, show&shine, oraz wiele innych atrakcji. Dokładny plan imprezy znajduje się pod linkiem: http://cultstyle2011.blogspot.com/

 

Widzimy się już od piątku !!!

 

 

 pierwsza«910111213»ostatnia