A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

Start Nord-Vag.pl


Nord Vag
DUB IT! 13 - 15 lipiec 2012 Kielce!
dodano: 2012-05-21 14:56:46 :: przez idgray

DUB IT! to impreza dla każdego kochającego motoryzację. Każdy znajdzie coś dla siebie, ładne dziewczyny, super samochody, ciekawi ludzie.


Uczestnicząc w wielu imprezach, stwierdziliśmy że ciągle znajduje się luka w kalendarzu już istniejących zlotów. Nie bez kozery lokalizacja to hala wystawowa, gwarantuje ona spokój oraz nienaganny stan aut przez cały czas trwania imprezy.

Chcemy zbudować nową cykliczną imprezę na której będziesz mógł pokazać się wśród innych takich samych zapaleńców, jakimi jesteśmy sami.
Jeżeli uważasz, że Twój samochód jest godny pokazania go innym nie czekaj tylko wyślij zgłoszenie już dzisiaj !

Długa i ostra selekcja na pewno wielu rozczaruje, ale dla wy

brańców będzie miejscem na pokazanie się w grupie najlepszych bo stawiamy na jakość a nie ilość.
Daje nam to pewność, że zebrane auta prezentują najwyższy poziom, a każdy uczestnik będzie czuł się bezpieczny oraz miał pewność, że znajduje się wśród najlepszych.


Te parę zdań organizatorów oraz podejście do tematu przekonują nas, iż ta impreza odniesie sukces oraz wpisze się na stałe w nasze kalendarze zlotowe. Naszej ekipy nie może tam zabraknąć. Wyraziliśmy również chęć na partnerstwo w tej imprezie, gdyż impreza na hali z takim zapleczem noclegowym musi odnieść sukces. Z imprezy na pewno zdamy obszerną relację w raz z galerią zdjęć.


Wszystkich chcących uczestniczyć w zlocie zachęcamy do wysyłania zgłoszeń pod adresem:

http://dubit.pl/zgloszenia.html

Więcej informacji na

stronie organizatorów:

http://dubit.pl/

oraz facebooku:

https://www.facebook.com/DUB.IT.CK

Serdecznie zapraszamy!

 Wolfsgruppe Vag Event 2012 - 29th June to 1st July
dodano: 2012-05-18 09:44:32 :: przez idgray
Wolfsgruppe Vag Event 2012 - 29th June to 1st July

Oficjalna data 5 już edycji Wolfsgruppe VAG Event to 29 czerwca-1 lipca 2012. Lokalizacja pozostaje bez zmian, czyli Mickiewiczowskie Centrum Turystyczne, Żerków. Ta impreza jest chyba najbardziej rozpoznawana na scenie vag i nie trzeba jej zbytnio promować. Naszej ekipy oczywiście nie może tam zabraknąć.

 

Do zobaczenia!

 

Więcej informacji pod adresem: http://www.wolfsgruppe.com/vagevent/

 GAME OVER
dodano: 2012-05-09 07:27:56 :: przez idgray
GAME OVER

Tak jak na tylnej rejestracji czerwonej jedynki dla kolejnego członka Nord-Vag.pl gra się skończyła :) W ostatni weekend Przemek został mężem swojej żony. Oczywiście pod ołtarz podjechali swoim Golfem 1. Na szczęście ślub nie oznacza wypadnięcie z gry do końca. Przemek podróż poślubną spędza w Austrii na największym zlocie vag Worthersee.


Przemkowi i Weronice gratulujemy, życzymy szczęścia na nowej drodze życia i czekamy na małych Nord-Vagów.


Najlepszego!

 

 Cult-style.de 2012
dodano: 2012-04-25 07:26:01 :: przez idgray
Cult-style.de 2012

Stało się tradycją, że co roku nasza ekipa jedzie do Rothenburga na zlot organizowyn przez Niemiecką ekipę cult-style.de, w tym roku nie było inaczej. O 5:30 zapakowaliśmy się w beżowe coupe i ruszyliśmy w trasę. Auto zostało przygotowane dzięki Rejdenowi tak by nie było wstydu się tam pokazać. Niestety reszta naszych aut ciągle jest przygotowywana na sezon 2012 i nie mogła jechać. Tak nasz reprezentacja w obsadzie Poncek, Rejden, Marcin126 i Idgray pojawiła się na lotnisku w Rothenburgu. Pogoda jak i rok temu była znakomita. Piękne słońce i wysoko temperatura powoduje, że zlot jest jeszcze bardziej atrakcyjny. Tradycją stało się już również to, że na zlocie połowa aut jest z Polski. W tym roku było podobnie, niestety Niemieccy przyjaciele coraz częściej gubią się podczas przerabiania aut, idą na ilość laminatu i fantazyjnego malowania. Polskie auta zdecydowanie podwyższają rangę tej imprezy, są przerabiane ze smakiem i gustem o czym może świadczyć ponad połowa wyróżnień przyznanych przez organizatorów. Zlot jak zawsze bardzo udany z paru powodów. Nasz beżowy diesel przebył bez najmniejszego szfanku trasę ponad 700 km, pogda była piękna, auta na placu show&shine dawały radę, a ludzie na pozimomie umilali pobyt konwersacją o motoryzacji i nie tylko. Niestety nasz fotograf nie mógł uczestniczyć w tym roku w imprezie dlatego w zastępstwie skroma galeriia z imprezy.

Zapraszamy do zapoznania się z autami, które przyciągneły naszą uwagę.

 

http://www.nord-vag.pl/index.php/pl/3/view/22

 pierwsza«56789»ostatnia