A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

Start Nord-Vag.pl


Nord Vag
Wolfsgruppe Vag Event 2012
dodano: 2012-07-05 22:42:26 :: przez pczerniej
Wolfsgruppe Vag Event 2012

 

No i już po wszystkim, zostały wspomnienia, lecz na tym nie koniec i świat się nie zmienia...

Jest masa fotosów każde ma coś w sobie, to robił nasz kkkubek, ja takich nie zrobię...

A jak ktoś nie widział, lub któraś pytała, to NORD-VAG ekipa też tam zawitała...Lecz niektórzy myślą czy to im się śniło... bo niby tam byli, a jak by ich nie było ... ( ACAPULCO ) ... Co do VAG-EVENT-u, co tu oszukiwać, chcesz tego doświadczyć... musisz tam przebywać...Trzeba też napomnieć że fur było bez liku, ale Przemo jak co roku zgarnął nagrodę w CLASSIC-u !!!

No ale jak zawsze każdemu jest mało, wrzucił dowód w karton i wtedy się stało ...Nagle jeden Przemo mówi do drugiego, wygrałeś nagrodę, chodź do nas kolego ...Potem już na scenie tylko krótka mowa, no i Przema kiera będzie jak nowa Więc śliczne dzięki całej ekipie Wolfsgruppe, mówcie co chcecie... IMPREZA JEST SUPER !!!A teraz już tylko zostaje czekanie, długa tęsknota i odliczanie...

Do zobaczenia za rok NORD-VAG 

 

Jak chcesz zobaczyć co tam się działo, wskakuj na stronkę i oglądaj śmiało:

 

http://www.nord-vag.pl/index.php/pl/3/view/25

 Majówka z Cultstyle Mielno 2012
dodano: 2012-06-28 11:02:53 :: przez pczerniej
Majówka z Cultstyle Mielno 2012

Trochę czasu minęlo od tego wydażenia, ale uwieżcie ciężko było się pozbierać po takim weekendzie. Pogoda dopisala jak i również frekfencja. Pojawiło się sporo ciekawych pojazdów jednak były one na drugim planie ważniejsi byli ludzi i integracja. Piątkowy wieczór "zapoznawczy" był nie do opisania, rozmowy, tańce i inne wygłupy z ekipią z Toruni i Pasłęka. Impreza była świetna zapowiedzią tego co będzie w Wilczych Laskach ojj, a bedzie się dzialo !!

 

Zapraszamy do galeri zdjęć : 

http://www.nord-vag.pl/index.php/pl/3/view/24

 Klasyczne wydanie golfa II
dodano: 2012-06-18 12:40:18 :: przez idgray
Klasyczne wydanie golfa II

Powoli Kuba kończy pracę nad swoim golfem drugiej generacji. Jest koło w 17 calach, są naciągnięte opony 165/45R17 na 7,5 calowe obręcze, jest air-ride z fabryki airride-system.pl. To tylko wisienka na torcie nafaszerowanego rarytasami golfa mk2. Klasyczne nadwozie i dodatki z epoki tworzą  świetny wizerunek. Zapraszamy do garażu i galerii zdjęć właściciela:

http://www.nord-vag.pl/index.php/pl/4/show/32

 

 31' Wörthersee GTI TREFFEN 2012
dodano: 2012-05-29 14:02:01 :: przez pczerniej
31' Wörthersee GTI TREFFEN 2012

Natchnieni zeszłorocznym wyjazdem zaczęliśmy planować podróż już w styczniu, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Wyjazd zaplanowany na wtorek 8 maja wszystko ustalone poza samochodem którym mamy jechać, Stefan ciągle się waha MK I czy MK III Cabrio ?? decyzja zapadła dzień przed wyjazdem jedziemy jedynka na lawecie. Wszystko było super do momentu gdy autolaweta odmówiła posłuszeństwa i dalszą drogę trzeba było pokonać MK I, jednak to nie stanowiło problemu dojechaliśmy cało nad jezioro. Pogoda w tym roku rozpieszczała nas codziennie 20-30 stopni, masa ludzi no i oczywiście samochodów wszelkich marek. Każdy dzień zaczynał się tak samo śniadanko, pucowanie samochodu i ruszamy odwiedzić różne miejscówki i tak przez cztery dni. Przez ten czas poznaliśmy wielu nowych znajomych, dowiedzieliśmy się ciekawostek na temat ich aut i spędziliśmy z nimi mile czas, który niestety szybko zleciał i nastał czas powrotu, a co za tym idzie już zaczynamy planować kolejny wyjazd, także do zobaczenia za rok na Wsse !!


Zapraszamy do małej fotorelacji z wyjazdu : 

http://www.nord-vag.pl/index.php/pl/3/view/23

 pierwsza«45678»ostatnia